MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA PRO ZASLÁNÍ ZÁSILKOVNOU JE 6 PLECHOVEK, NEBO 2 DÁRKOVÁ BALENÍ CIDERŮ Z DŮVODU KŘEHKOSTI SKLA JE MAXIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA U VÍN 2 LAHVE! NAD 2 LAHVE JE MOŽNÝ JEN OSOBNÍ ODBĚR. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Proč jsme přešli na plechovky !

Kamarádi, kteří začali pít náš cider před třemi lety z chatičky ze Senohrab, si zvykli na lahve a postupně si na ně zvykli i ostatní lidé, kteří si nás našli, protože jim cider chutnal.

Proč jsme tedy přešli na plechovky. Je v tom pět praktických věcí, které jsme při vymýšlení zvažovali.

1. Ekologická stopa. Ano, při prvotní výrobě hliníku je to nevíce neekologické řešení z plastů a skla, ovšem plechovku, kterou vyhodíte do recyklovaného odpadu/kovů za 60 dní najdete v plechovce jiného nápoje. Zde přidávám dva odkazy, kde si o tom můžete přečíst více.

https://www.komunalniekologie.cz/info/hlinikove-plechovky-jsou-nejrecyklovanejsi-napojovy-obal

https://everycancounts.eu/cz/can-recycling-cz/


2. Váha. Když jdete k někomu na párty, nebo do přírody na čundr, tak poznáte velký rozdíl mezi lahví a plechovkou. Pokud je plechovka správně naplněná a dobře uzavřená, je nepravděpodobné, že by došlo k jejímu porušení.

3. Logistika. Plechovku Vám dopravní společnosti spíše vezmou, než skleněný obal. Navíc zaplatíte méně, jako koncový zákazník.

4. Cena. Plechovka je v nákupu levnější, takže vy jako koncový zákazník zaplatíte za cider, který chutná stejně, méně peněz.

5. Design. Možná ještě chvíli potrvá, než si na plechovky lidé zvyknou, zvlášť po té, co byly z počátku zavrhovány. Věříme že s hravým a barevným designem budou na každé akci ozdobou, a lidé se budou rádi zajímat.

Zpět do obchodu